/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F6907837b987b2524daad662638bf6084.jpg)
Прикордонники затримали вантажівку з контрабандною ікрою
У Сумській області прикордонники затримали вантажівку з червоною ікрою, яка незаконно перетнула кордон з Росії.У кузові автомобіля правоохоронці виявили 11 контейнерів ікри. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.
Як зазначається, автомобіль УАЗ з вантажем ікри горбуші затримали в четвер пізно ввечері неподалік від села Порозок Великописарівського району Сумської області.
"Спільний наряд виявив автомобіль без номерних знаків, який незаконно перетнув кордон з Росії. Під час спроби затримання транспортного засобу він почав небезпечно маневрувати, у результаті чого застряг на бездоріжжі. Водій вискочив з кабіни і побіг назад, на територію Росії", - сказано в повідомленні.Згідно з етикетками на коробках - це ікра горбуші з Камчатки. Загальна вага товару склала 275 кг.
"Зараз автомобіль разом з вантажем делікатесу, вартість якого може сягати близько 1 млн грн, доставлений до прикордонного підрозділу", - йдеться в повідомленні.
Наразі тривають заходи із встановлення осіб, причетних до протиправної діяльності.Біля кордону з РФ затримали 2 мікроавтобуси, 2 човни та вантажівку з понад 24 тис. флаконів парфумів, центнерами свинини, сирів та іншою контрабандою. Попередня сума оцінки конфіскату становить понад 630 тис. грн.

