Автомарш "Майдан – Феофанія" триває у Києві. Активісти вирішили навідатися до президента у VIP-лікарні – у Феофанії. Запевняють: такий крок викликаний суспільним обуренням діями влади. За тим, як розгортається акція, стежить наша кореспондентка Ольга Калиновська.

Кілька десятків учасників зібралися у середмісті Києва на Європейській площі. Розповіли, що обурені діями влади. 

"Сьогодні ми навідаємо президента. Побажаєио йому міцного здоров'я і щоб він нарешті розірвав контракт щодо своєї гри в президента і почав нарешті займатися державою. Бо держава у серйозно поганому стані і, на жаль, всі ті заходи, які він вживає, ведуть лише до хаосу і розвалу, а не до змін і успіху", – заявив ексміністр інфраструктури Володимир Омелян.

З собою взяли шини та шматки асфальту, кажуть, що це символ: сам Президент України лікується у відомчій лікарні, а гроші з COVID-фонду витрачаються на будівництво доріг. Разом з активістами до медзакладу їдуть і кореспонденти п"ятого. 

"Дуже символічно власне 21 листопада нагадати йому про те, з чого почалася революція", – заявив член координаційної ради "Руху опору капітуляції" Андрій Левус.

Ольга Калиновська, "5 канал"

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны