П’ятий президент Петро Порошенко новорічні свята провів з родиною в Еквадорі. Там його заскочили в аеропорту, згодом зняли на відео ще й в літаку.

Про це йдеться 13 січня у сюжеті ТСН.19:30.

Порошенка зафільмували в аеропорту міста Гуаякіль перед посадкою на літак. Поруч дружина Марина з сумкою елітного бренду Louis Vuitton та діти. Це відео опублікував Телеграм-канал "Картковий офіс". Спілкується родина Порошенків російською.

Спершу на цьому ж Tелеграм-каналі оприлюднили світлини яхти, на якій нібито відпочивала родина Порошенків на Галапагоських островах. Її вартість - 75 мільйонів фунтів, а оренда коштує близько 350 тисяч доларів на місяць. Окрім Порошенка, за даними Телеграм-каналу там було ще 8 осіб, а після того, як місцеві журналісти підійшли ввечері до яхти і попросили зустрічі з Порошенком, борт підняв якір та пішов.

Якщо вам заманеться відпочити на Галапагоських островах, це обійдеться щонайменше у 4 тисячі доларів за тур за одну людину.

Відео Екзотичний відпочинок: де провів новорічні свята Петро Порошенко

Екзотичний відпочинок. П’ятий президент України Петро Порошенко новорічні свята провів з родиною в Еквадорі. Там його заскочили в аеропорту, згодом зняли на відео ще й в літаку. Де саме відпочивав  Порошенко та скільки це коштує – дивіться в сюжеті.  

"Дуже рідко (цікавляться. - Ред.), тому що це не настільки популярний напрям. Ці острови - такий відпочинок відокремлений, той, хто хоче відпочити, щоб його там ніхто не чіпав і це було красиво", - розповідає туристична менеджерка Вікторія Ощепкова.

Схожа за класом яхта на місяць обійдеться у близько 350 тисяч доларів. 

"Але це не рахуючи фінальних прибирань, кухарів і всіх інших. Вартість оренди на тиждень в більшості випадків буде дорівнює вартості оренди на місяць", - каже туристична менеджерка.

Після публікації про відпочинок родини Порошенків серед ночі під охороною поліції Еквадору пасажири яхти терміново покинули борт та переїхали в один з готелів міста, пише Телеграм-канал. Під час відпочинку колишній президент нібито зустрічався з державними чиновниками та бізнесменами Еквадору. І нібито через какао – основну сировину для виробництва шоколаду.

Щоправда, відпочинок не обійшовся без інцидентів. Ветеран АТО, який опинився в одному літаку з колишнім президентом, вирішив з ним поспілкуватися.

"Петро Порошенко, чому ви проміняли козаче Різдво на острови?", - запитав він. Марина Порошенко російською відповіла: "Навіщо ви знімаєте?".

Родина п'ятого президента не вперше обирає екзотичний відпочинок. Ще під час своєї каденції Порошенко під час різдвяних свят відпочивав на Мальдівах. За інформацією журналістів-рослідувачів програми "Схеми", із сімома іншими пасажирами літав приватним літаком за підробленими документами. Витратив на це тоді, за підрахунком журналістів, щонайменше 500 тисяч доларів, а минулого року - обрав Сейшели. 

Автор:
Валерія Ковалінська
Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом