Міністерство закордонних справ України та Український інститут запустили сучасний цифровий ресурс про Україну - сайт Ukraine.ua. Він створений для того, аби користувачі з усіх куточків світу знайомилися з Україною онлайн і дізнавалися більше про найцікавіші туристичні місця, якісну українську освіту та найперспективніші проєкти, у які можна інвестувати.

Звістка про новий ресурс з'явилася на офіційній сторінці України у Facebook.

Сайт англомовний, його головну сторінку прикрашає логотип бренду України Ukraine NOW.

"Ukraine.ua представляє Україну на міжнародній арені: сучасну, мирну, інноваційну й водночас незвідану державу з тисячолітньою історією та культурою, мальовничою природою та величезним потенціалом", - повідомляють в пресслужбі. Зазначається, що сайт має надихнути іноземців відвідати, інвестувати чи приїхати на навчання до України.

Фото із соцмереж
Сайт Ukraine.ua

"Сайт Ukraine.ua має стати магнітом для звичайного іноземного туриста, для іноземного бізнесмена і студента. Все це для того, щоб привертати до України додаткову увагу, популяризувати нашу країну у світі і зміцнювати її авторитет", - зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Частиною сайту є фотобанк “Україна”, до створення якого долучились кілька десятків українських фотографів і безкоштовно надали свої роботи.

Наразі сайт доступний лише англійською, проте цьогоріч планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій.

Відвідати сайт можна за посиланням

Автор:
Лінда Хурані
Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом