Південний ГЗК закрив агломераційний цех
Південний ГЗК закрив агломераційний цех

Південний ГЗК закрив агломераційний цех

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (ПГЗК) ліквідовував агломераційний переділ. Закриття виробництва затвердила Наглядова рада підприємства у вересні 2020 року.

Південний ГЗК закрив агломераційний цех

Агломераційний цех припинив випуск залізорудної сировини в жовтні 2019 року. Причина – консервація доменного переділу на Дніпровському металургійному заводі. Південний ГОК поставляв на підприємство 95% випущеного агломерату.

З урахуванням довгострокових планів розвитку наглядова рада комбінату вирішила не поновлювати роботу цеху. Співробітників перевели на роботу в інші структурні підрозділи.

Читайте
На Південному ГЗК до 2022 року планують модернізувати всі секції на збагачувальних фабриках

На рішення про зупинення роботи цеху вплинуло також техногенне навантаження агловиробництва на довкілля. Після закриття цеху комбінат на 96% скоротив кількість викидів забруднювальних речовин в атмосферу. Йдеться про пил, оксид вуглецю, діоксид азоту і сірку. Тим самим в Кривому Розі поліпшиться екологічна ситуація.

У майбутньому на місці агломераційного цеху планується побудувати фабрику грудкування. Мета – випуск DR окатишів із вмістом заліза понад 67%.

— Ліквідація агломераційного переділу на Південному комбінаті – це передусім дотримання законодавства України про перехід до європейських екологічних стандартів. Важливо, щоб підприємство випускало високомаржинальну продукцію з мінімальними наслідками для природного довкілля. Закриття цеху – крок на шляху до створення екологічно чистого підприємства, — прокоментував генеральний директор АТ ПГЗК Костянтин Федин.

Джерело: uaprom.info

Фото: uaprom.info

Теги по теме
Кривой Рог
Источник материала
loader
loader