Масштабна пожежа в "Епіцентрі" у Первомайську: постраждалих виявилося четверо
Масштабна пожежа в "Епіцентрі" у Первомайську: постраждалих виявилося четверо

Масштабна пожежа в "Епіцентрі" у Первомайську: постраждалих виявилося четверо

Під час величезної пожежі гіпермаркету "Епіцентр" у Первомайську Миколаївської області постраждало четверо працівників торговельного центру. А саме - двоє охоронців, керівник служби безпеки та продавець.

Про це зазначив регіональний директор південного регіону ТОВ “Епіцентр К” Сергій Пономарьов у коментарі Укрінформу.

"Найбільших ушкоджень внаслідок поранення сокирою зазнав один з охоронців. Наразі він вже отямився після операції і проходить лікування. Крім того, ушкоджень зазнали: продавець, якого зловмисник облив легкозаймистою сумішшю, спричинивши опіки, старший охоронець служби безпеки - внаслідок удару сокирою в спину, та керівник служби безпеки торговельного центру, який отримав поранення руки", - розповів Пономарьов.

Нагадаємо, 2 лютого шість годин рятувальники гасили пожежу в будівельному гіпермаркеті в Первомайську в Миколаєвській області. Займання сталося через відвідувача, який розлив у приміщенні займисту рідину. 

Відео Як починалась пожежа в "Епіцентрі": з'явилося відео з палієм, який носився з сокирою

Очевидці пожежі в гіпермаркеті "Епіцентр" в Первомайську зняли на камеру момент загорання в торговельному залі і ймовіного винуватця пожежі, який розходжував з сокирою в руках. Джерело: соцмережі.

Як починалась пожежа в "Епіцентрі": з'явилося відео з палієм, який носився з сокирою
Укрaїнa
  • Facebook 10
  • Twitter 1
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Источник материала
loader
loader