Пожежа в лікарні Запоріжжя: Венедіктова назвала попередню причину загибелі 4 осіб
Пожежа в лікарні Запоріжжя: Венедіктова назвала попередню причину загибелі 4 осіб

Пожежа в лікарні Запоріжжя: Венедіктова назвала попередню причину загибелі 4 осіб

Про це генеральний прокурор Ірина Венедіктова написала у Facebook.

"В реанімаційному боксі COVID-відділення загинуло троє пацієнток та анестезіолог. Жінкам було 91, 76 та 64 роки, лікарю - 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Попередня причина загибелі - отруєння чадним газом", - зазначила генпрокурор.

Венедіктова розповіла, що слідчі відкрили кримінальне провадження за фактом порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей.

"Повідомлення про загоряння надійшло напередодні о 23.29. В осередку небезпеки перебували 12 людей. 8 осіб врятовані, 2 з них - ще один анестезіолог та медбрат постраждали внаслідок пожежі. Потерпілі з опіками та отруєнням продуктами горіння доставлені до лікарні", - додала Ірина Венедіктова

  • Нагадаємо, ввечері 3 лютого в обласній інфекційній лікарні  Запоріжжя в реанімаційному відділенні сталася пожежа. Загинулитроє хворих та лікарка. Жінкам було 91, 76 та 64 роки, лікарю - 26.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

Теги по теме
пожар Запорожье
Источник материала
loader
loader