У цьому році в Україні розпочнеться будівництво двох курортів в Карпатах. Один курорт "Боржава" збудують на Закарпатті і ще один в Славському Львівської області.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко під час форуму "Україна 30. Інфраструктура".

"Нові курорти в Закарпатській області – "Боржава", гірськолижний курорт, будівництво якого почнеться в цьому році, в Славському - новий великий курорт", – зазначив він.

До слова, у липні минулого року в Офісі президента України відбулася нарада, на якій обговорювався проєкт створення в Україні високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластера "Боржава". Австрійські інвестори проявляють зацікавленість у втіленні саме цього проєкту.

Відео Новини тижня: як не стати жертвою туристичного шахрайства

Кілька діб українські туристи не могли вибратися з острова Занзібар. У туристичну пастку потрапив навіть голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк із дружиною. До порятунку українців долучилося навіть МЗС. Повернути туристів вдалося лише через три доби. Нині особливо процвітає туристичне шахрайство. Як не попастися на гачок шахраїв і правильно обрати туристичного агента – дивіться далі.  

Читайте також:

  • Названо курортні міста, до яких українці зможуть полетіти влітку на відпочинок: список
  • Подорожі в умовах пандемії: до яких країн можна поїхати, за яких вимог і що робити після повернення до України
  • Поїхали на води: які термальні джерела в Україні дарують зцілення
Автор:
Оксана Руда
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом