Франція - Україна: Зеленський привітав збірну з "крутим результатом"

Україна здобула нічию в матчі проти Франції 24 березня, з чим збірну привітав президент Володимир Зеленський.

У середу, 24 березня збірна України з футболу грала важливий матч кваліфікації до Чемпіонату світу-2022. Українська збірна змогла здобути свої перші очки у поточному циклі.

Зеленський вітає

Президент Володимир Зеленський привітав команду. Він вважає, що це досить непоганий результат на виїзному матчі. Про це гарант написав у своєму Твіттері.

«Нічия на виїзді з чемпіонами світу – not bad! Вітаю команду й тренера з крутим результатом, здобутим попри солідні кадрові втрати! Вперед, Україно! », - опублікував такий пост Зеленський.

Як минув матч

Україна зіграла внічию із чемпіонами світу – Національною збірною Франції. Рахунок матчу 1:1.

Новини футболу - стрічка світових подій у нашому Viber!

Хто забив голи

На 19-ій хвилині гол у ворота нашій збірній забив Антуан Грізманн – кращий гравець чемпіонату Європи-2016.

На 57-ій хвилині відбувся автогол. Його на свій пасив записав Преснель Кімпембе.Зіграла так звана «динамівська зв'язка» - з передачі Караваєва Сидорчук пробивав у ближній кут, а далі стався рикошет від Кімпембе, що зіграло українській збірній на користь.

Після успіху українські футболісти вибрали тактику гри  «контроль м'яча».  Активність французів у другому таймі впала. Впевнену кінцівку грі для команди Шевченка забезпечили вдалий зональний пресинг та якісна персональна гра на дистанції. І, хоч це всього лише 1 бал, однак на полі чинного чемпіона!

Наступний тур для України

Далі збірна України зіграє домашній матч проти Фінляндії. Франція тим часом здійснить візит у Казахстан.