ФОПи отримають 8 тис. грн за локдаун: коли і як подати заяву для виплату грошей
ФОПи отримають 8 тис. грн за локдаун: коли і як подати заяву для виплату грошей

ФОПи отримають 8 тис. грн за локдаун: коли і як подати заяву для виплату грошей

Зареєструватися ФОПам та найманим працівникам із "червоної" карантинної зони для виплат 8 тисяч грн допомоги можна буде від наступного тижня, 12 квітня. Кабмін планує ухвалити необхідні документи вже сьогодні, 7 квітня.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 7 квітня.

Голова уряду розповів, що компенсації будуть виплачуватися автоматично після подання заявки на порталі або в застосунку "Дія".

"Уряд сьогодні схвалить рішення, яке дасть змогу запустити механізм підтримки громадян та бізнесу, які постраждали від посилених карантинних заходів у "червоних зонах". Зареєструватись на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень можна буде вже наступного тижня", - заявив український прем'єр.

Наразі профільні міністерства активно розробляють нормативно-правові акти щодо допомоги підприємцям з регіонів "червоної" зони.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Відео Карантинні допомоги застрахованим особам: як отримати компенсацію від держави

Сьогодні Верховна Рада України збереться на позачергове засідання. На порядку денному розгляд законопроєктів, пов’язаних із протидією розповсюдження коронавірусу. Також сьогодні будуть розглядати проєкт Закону України про надання допомоги застрахованим особам на період, коли діють обмежувальні протиепідемічні заходи. Хто її зможе отримати і скільки – дізнавався наш кореспондент.

Карантинні допомоги застрахованим особам: як отримати компенсацію від держави
Сніданок з 1+1
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Анастасія Курило
Источник материала
loader
loader