Кравчук, попри похилий вік, готовий воювати: «Стрілятиму до останнього»

Кравчук, попри похилий вік, готовий воювати: «Стрілятиму до останнього»

Кравчук тримає зброю біля ліжка на випадок нападу РФ та готовий захищати Україну.

В ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук прокоментував загострення ситуації на Сході України. Він зазначив, що «від Росії можна чекати будь-чого», тому не став би виключати можливість початку повномасштабних військових дій на Донбасі.

Саме тому сам Кравчук тримає вдома біля ліжка «начищену готову до використання зброю». Він заявив, що буде стріляти до останнього, «доки руки триматимуть зброю», якщо знадобиться.

Чого очікувати від Росії

Росію перший президент України назвав непередбачуваною країною. Він наголосив, що ніхто не очікував, що «давня мрія Росії» щодо анексії Криму буде так швидко реалізована.

Виходячи з такого досвіду, Кравчук заявив, що Україна має бути готовою до будь-яких сценаріїв.

«Як писав класик, «ми маємо бути начеку», - зазначив Кравчук.

Він поділився своїми міркуваннями стосовно того, як потрібно чинити в разі будь-якого розвитку подій. По перше, потрібно зберігати абсолютний спокій та зберігати переконання в тому, що «ми не одні».

Леонід Кравчук дуже задоволений тим, що останні заяви та дії в європейській співдружності та у США свідчать про цілковиту підтримку України. Він нагадав, що на офіційному рівні українці отримали обіцянку, що «один на один з агресором не залишаться».

По друге, на думку Кравчука, не дивлячись на оптимістичні заяви з боку Росії, вона не готова до ведення повноцінної війни.

У Росії наявні як внутрішні проблеми, що вимагають вирішення, так і зовнішні.

Крім того, екс-президент Кравчук впевнений, що Володимир Путін добре знає, як може повернутися для нього особисто прийняття такого рішення і не піде на це.

Кравчук пригадав гучні заяви Хрущова та Горбачова, гонку озброєнь та те, чим все це закінчилося -  розпався Радянський союз. Тож на його думку, якщо Росія розпочне таку ж гонку, її чекає такий же фінал.

Чекаємо на Вас в месенджерах Telegram та Viber!

Готовність Кравчука

Леонід Кравчук навів статистику, що 55% українців виступають за вступ України до НАТО. Багато його знайомих підтвердили, що готові захищати свою країну в разі потреби.

Сам Леонід Макарович, не дивлячись на поважний вік – 87 років, заявив, що буде «захищати свою землю».

Тобто, як вважає Кравчук, мільйони людей стануть на захист України і Росія це добре розуміє.

А Україна, за словами Кравчука, - «не якась маленька держава, вона взяла на себе перший удар».

Під час попереднього спілкування з представниками США, Кравчук почув дуже важливу думку, що «Росія воює не проти України, а проти демократії в цілому та цивілізованого світу». Тож захищають на Заході не Україну, а весь світ.

Нагадуємо, сайт новин MY.UA писав, що Леонід Кравчук зробив тривожну заяву стосовно нового наступу Росії.

Україна розраховує на підтримку Канади щодо отримання членства в НАТО. Більше новин політики шукайте на порталі MY.UA.

Читайте актуальні новини на нашому каналі в Twitter

Приєднуйтесь до нас в Flipboard

Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны