Колишня дружина актора Армі Гаммера Елізабет Чемберс майже не коментувала скандал зі звинуваченнями у зґвалтуванні, який спричинився навколо її екса.

Так, жінка, яка нещодавно після довгих роздумів все ж таки висловилася щодо ситуації, яка склалася, наразі заявила, що їй є ще що сказати, але не зараз.

Елізабет днями поспілкувалася з підписниками в Instagram, де її запитали, чому вона мовчить на тлі того, що відбувається з її колишнім чоловіком, пише видання People.

Я зосередилася на здоров'ї, дітяхі роботі. Я багато що хочу сказати, але відчуваю, що поки не час
відповіла акторка

Наразі Чемберз з двома дітьми - шестирічною Гарпер та чотирічним Фордом, живе на Кайманових островах, де минулого року перебував і Армі, але влітку вирішив на деякий час повернутися до США. Та перебуваючи у США актор помилково надіслав ще тоді дружині непристойне повідомлення, адресоване іншій жінці.

За словами інсайдера це і стало причиною розлучення пари, яка прожила у шлюбі 13 років.

Зазначається, що наразі Гаммер перебуває під слідством Департаменту поліції Лос-Анджелеса за звинуваченням в сексуальному насильстві.

Нагадаємо, після декількох місяців бурхливих звинувачень і чуток про Армі Гаммера щодо канібалізму та БДСМ, жінка на ім'я Еффі, яка не розкрила своє прізвище, минулого місяця публічно звинуватила його в зґвалтуванні.

Автор:
Наталія Ключка
Источник материала
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом