24 канал переплутав фото бізнесмена Петровського з кореспондентом «АрміяInform», який зробив селфі з Порошенком
24 канал переплутав фото бізнесмена Петровського з кореспондентом «АрміяInform», який зробив селфі з Порошенком

24 канал переплутав фото бізнесмена Петровського з кореспондентом «АрміяInform», який зробив селфі з Порошенком

24 канал переплутав фото бізнесмена Петровського з кореспондентом «АрміяInform», який зробив селфі з Порошенком

24 канал переплутав фото кореспондента «АрміяInform» Сергія Місюри з дніпровським бізнесменом Олександром Петровським. На сайті 24-й використав селфі Місюри з п’ятим президентом Петром Порошенком для ілюстрації новини «Порошенко не соромився фотографуватися з кримінальним авторитетом – Гнап».

24 канал переплутав фото бізнесмена Петровського з кореспондентом «АрміяInform», який зробив селфі з Порошенком - Фото 2

На помилку телеканалу звернули увагу підписники в соцмережах та сам Місюра.

«Моє селфі з Порошенко почали носити по інтернетам з легкої руки журналістки Тетяни Пасічник та головного редактора сайту 24 каналу Ольги Кончевич. Спеціально знайшов обох і тегнув. Це буде знакова реакція обох журналістів, які не можуть в простий фактчекінг, а використовують моє фото, моє селфі з президентом України, – розповів кореспондента «АрміяInform». – Все через відео Гнапа, який знову вирішив накинути на Порошенка, але він в сюжеті не використав моє фото. Все це зробили два журналісти з сайту 24 каналу».

Редакція 24 каналу, своєю чергою, визнала помилку та вибачилася перед Місюрою за використання його фотографії.

«Журналістка та авторка новини визнає, що через певну схожіть у зовнішності з бізнесменом Олександром Петровським та погану перевірку джерела допустилась помилки. На фотографії був зображений Сергій Місюра разом з Петром Порошенком. Одразу ж після зауваження та звернення Місюри новину виправили та видалили помилкове фото», – сказали на 24-му.

Нагадаємо, дніпровський бізнесмен Олександр Петровський подав до суду на інтернет-видання «Цензор.нет», його головреда Юрія Бутусова та ще двох осіб через «висвітлення його особи в негативному світлі» і «твердження про його причетність до кримінального світу». Він просив визнати такими, що не відповідають дійсності і принижують його ділову репутацію, відомості про те, що він відомий у кримінальних колах як «Нарік», «керівник організованого злочинного угруповання», «кримінальний авторитет». Він також хотів стягнути з Юрія Бутусова та інших осіб 50 тис. грн відшкодування моральної шкоди та зобов'язати його опублікувати спростування.

Йдеться про публікацію на порталі «Цензор.нет» «Глава ФФУ, нардеп від БПП Павелко притягнув своєму свату, кримінальному авторитету Наріку, Кубок європейських чемпіонів, - Сініцин. ФОТОфакт», пост пана Бутусова у Facebook «"Нарик" - главный меценат Днепра» та репост цього допису двома жінками. 

13 серпня 2018 року Дніпровський Жовтневий райсуд частково задовольнив позов Петровського та зобов’язав Бутусова, видання та ще двох відповідачів виплатити по 2 тис. грн і опублікувати спростування.

У квітні 2019 стало відомо, що Бутусов подав апеляцію на рішення Бабушкінського районного суду Дніпра, який постановив стягнути з нього 357 тис 408 гривень моральної шкоди через пост у Facebook. У грудні колегія суддів Дніпровського апеляційного суду відмовила Петровському в задоволенні позову до Юрія Бутусова про захист честі, гідності та ділової репутації.

Фото: Сергій Місюра / Facebook 

Теги по теме
Новости фото
Источник материала
loader
loader