/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F49e4cf7235f115e69d5c2492c2a4b338.jpg)
Маркевич дав прогноз на поєдинок “Динамо” — “Шахтар”
КИЇВ. 17 квітня. УНН. Колишній тренер збірної України Мирон Маркевич поділився очікуваннями від чергового українського класико між “Шахтарем” та “Динамо”, повідомляє УНН з посиланням на “Footboom”.
Цитата
Маркевич впевнений, що тільки перемога “гірників” зможе внести інтригу в боротьбу за чемпіонський титул. На думку фахівця, команда Каштру зможе одержати мінімальну перевагу.
“Впевнений, що „Шахтар“ буде битися, адже для нього перемога в цьому матчі — це останній шанс внести інтригу в чемпіонат. Адже навіть нічия, не кажучи вже про перемогу киян, фактично, поставить крапку щодо того, хто стане володарем золотих медалей. Лише у випадку перемоги в „гірників“ можуть з’явитися якісь надії. Хоча це майже нереально. „Динамо“, скоріш за все, буде грати на контратаках, як і завжди проти „Шахтаря“, буде намагатися спіймати свій момент. Тим більш, що кияни такою тактикою вже неодноразово засмучували донеччан. А „гірники“ будуть домінувати”, — повідомив Маркевич.
Доповнення
Поєдинок “Шахтар” — “Динамо” відбудеться 17 квітня. Початок зустрічі о 19:30. У турнірній таблиці УПЛ кияни лідирують з 52 очками, випереджаючи “гірників” на сім пунктів.

