Почесною амбасадоркою восьмого «Чілдрен Кінофесту», який у 2021 році відбудеться в гібридному форматі, стала співачка та авторка пісень Христина Соловій. Про це йдеться в оприлюдненому пресрелізі.

Співачка розповіла, що є «кіноманкою» та свого часу «ледь не вступила на акторський факультет».

«Я виросла у містечку, в якому довгий час не було кінотеатру. Мені було 9, коли тато повів мене на фільм “Гладіатор”. Думаю, саме тоді я і стала кіноманкою, і вже залишуся нею назавжди. В якийсь період я навіть мріяла пов‘язати своє життя з кінематографом, ледь не вступила на акторський факультет. Сьогодні маю за честь бути амбасадоркою "Чілдрен Кінофесту 2021". Думаю, що кіно – це той вид мистецтва, який найніжніше відлунює в юних душах. Кіно допомагає розвивати емоційний інтелект. З трепетом і в очікуванні розділити з вами це свято», – коментує свою участь у фестивалі Христина Соловій.

Співачка народилась у Дрогобичі, з дитинства займалася музикою. У 2013 році взяла участь у телевізійному пісенному конкурсі «Голос країни», в якому дійшла до півфіналу. Продюсером Христини Соловій став Святослав Вакарчук

Щороку фестиваль «Чілдрен Кінофест» підтримує амбасадор, який популяризує ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Амбасадорами фестивалю у різні роки були співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Джамала, Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна та правозахисниця і письменниця Лариса Денисенко.

Восьмий «Чілдрен Кінофест» проходитиме з 28 травня до 6 червня 2021 року в гібридному форматі. Покази відбудуться в кінотеатрах понад 20 міст України, а також онлайн – на сайті фестивалю childrenkinofest.com. Програму фестивалю оголосять в кінці квітня 2021 року.

У межах Чілдрен Кінофесту буде показано двадцять стрічок-фіналістів П'ятого конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми. Участь у Конкурсі можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Дедлайн подачі конкурсної роботи – 4 травня 2021 року.

Фото:24tv.uaТеги по теме
Новости Кино Инфопространство
Поделиться сюжетом