Не стало композитора, автора пісень Селін Діон і Бонні Тайлер

Не стало композитора, автора пісень Селін Діон і Бонні Тайлер

На днях не стало відомого американського композитора Джима Стейнмана.

Відповідну сумну новину повідомили у виданні Bloomberg, посилаючись на інформацію брата музиканта.

Детальніше про обставини смерті композитора Джима Стейнмана

Композитор Джим Стейман помер у понеділок, 19-го квітня, у віці 73-х років у Сполучених Штатах Америки (штат Коннектикут). Причина смерті популярного музичного композитора - ниркова недостатність як наслідок нетривалого захворювання.

Найбільш актуальні новини порталу - в месенджерах Telegram і Viber!

Джим Стейнман складав хіти, що прославили таких відомих виконавців як Селіон Діон, Бонні Тайлер і Міт Лоуф.

Кілька фактів з біографії американського композитора Джима Стейнмана

Джим Стейнман - уродженець Нью-Йорку. Тут він народився 1-го листопада 1947-го року. Кар'єра композитора почалася в 1968-му році з музичного театру. Першим заняттям Стейнмана як композитора стала партитура в студентській постановці Бертольда Брехта "Чоловік - чоловік".

Найбільш відомими роботами композитора Джима Стейнмана можна вважати композицію "Total Eclipse Of The Heart" (для співачки Бонні Тайлер), музичний альбом "Bat Out of Hell" (для американського рок-виконавця Міта Лоуфа, 1977-й рік).

До того ж Джимом Стейнманом були написані і спродюсовані деякі з популярних оперних рок-мюзиклів і балад. Також він написав пісні для мюзиклу "Свисни за вітром" і для "Балу вампірів" (за однойменним фільмом автора Романа Поланскі).

У 2012-му році Джима Стейнмана ввели в Зал слави як популярного автора пісень.

Варто нагадати, що портал новин MY.UA також раніше повідомляв про те, що помер народний депутат України і відомий письменник Володимир Яворівський.

Крім того, ми писали, що пішов з життя організатор найбільшої в світі фінансової піраміди. Більше новин про події та шоу-бізнес в Україні та світі читайте на порталі MY.UA.

Приєднуйтесь до нашого каналу Twitter!

Слідкуйте за стрічкою новин порталу також на нашому каналі Flipboard!

Источник материала
Поделиться сюжетом