Венедіктова підписала підозри в державній зраді Медведчуку та Козаку
Венедіктова підписала підозри в державній зраді Медведчуку та Козаку

Венедіктова підписала підозри в державній зраді Медведчуку та Козаку

Підозри двом народним депутатам України підписала генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова. Про це написала на своїй сторінці у Facebook.

Прізвищ у дописі називати не стала. Лише вказала ініціали – М і К. Декілька ЗМІ із посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомляють, що мовиться про народних обранців від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Раніше щодо них Рада національної безпеки і оборони запровадила санкції.

Венедіктова зазначила, що нардепи підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів у Криму. Також уточнила, що у нардепа М відбулися обшуки – однак його місцеперебування правоохоронці не змогли встановити. Тож нині СБУ вживаються заходи зі встановлення та вручення йому клопотання про тримання під вартою.

Теги по теме
Виктор Медведчук
Источник материала
loader
loader