У" Голосі " розкол: Васильченко оголосила про створення об'єднання "справедливість"
У" Голосі " розкол: Васильченко оголосила про створення об'єднання "справедливість"

У" Голосі " розкол: Васильченко оголосила про створення об'єднання "справедливість"

Група з десяти народних депутатів від фракції Партії " Голос "оголосила про створення в рамках Верховної Ради України окремого депутатського об'єднання, яке вони назвали"справедливість".

Про це повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народна обраниця від Партії "Голос" Галина Васильченко.

"Ми, 10 народних депутатів фракції Голос, заявляємо про створення у Верховній Раді окремого об'єднання" справедливість", — почала звернення Васильченко.

Склад депутатського об'єднання "справедливість"

У чому причина створення " справедливості"

За її словами керівництво партії "Голос" відійшло від первинних принципів, які лягли в основу їх ідеології, передвиборних обіцянок і передвиборної кампанії. По всій видимості, саме це послужило основною причиною для створення позначеного депутатського об'єднання.

"На превеликий жаль, керівництво фракції і партії відійшло від тих демократичних принципів, які ми декларували на виборах 2019 року. Кулуарні розмови з владою, рейдерство всередині партії, напади на антикорупційні органи, голосування за антиукраїнські законопроекти-все це неприпустимо",— пояснила нардеп.  

При цьому вона зазначила, що у неї і її однодумців з партійного оточення завжди було уявлення про якісь рамках або ж "червоних ліній", на які не можна буде закрити очі. За словами політика, керівники фракції "Голос" вийшли за межі цих "червоних ліній" вчора. Однак варто відзначити, що в тексті звернення не вказується, що саме мають на увазі однодумці і колеги Васильченко під тими самими " червоними лініями"

"Ми обіцяли своїм виборцям боротися за справедливість і не допускати перетину "червоних ліній". Вчора ж ці червоні лінії раз були пройдені керівниками фракції і партії, що діють у власних інтересах, а не в інтересах українців".

Також у зверненні Васильченко, говорячи Від імені новоспеченого депутатського об'єднання, підкреслює, що вони більше не можуть закривати очі на "зраду" з боку керівництва їх політичної сили.

"Ми будемо говорити правду. Саме тому об'єдналися в групу "справедливість", щоб і далі відстоювати інтереси Української, а не керівництва партії і фракції",— заявила Васильченко.

"Справедливість" висловила недовіру керівництву партії " Голос"

Від імені "справедливості" Васильченко оголосила, що їх депутатське об'єднання висловлює недовіру керівництву "голосу" і ініціюватиме виключення з фракції деяких зі своїх колег. Зокрема йдеться про Кіру Рудик, яка, за словами "справедливості", прогуляла понад 60% голосувань у парламенті, що суперечить статуту партії.

Також об'єднання ініціюватиме відхід з посади голови фракції Ярослава Железняка. За словами Васильченка, він "порушувати закон і положення про фракцію і більше трьох місяців не скликав ні засідання фракції і проігнорував 3 вимоги про скликання позачергової фракції".

"Зазначу, що ми зі свого боку задіяли всі можливі інструменти, щоб повернути фракцію і партію в те демократичне русло, з яким ми йшли в парламент. Однак всі наші заклики були проігноровані чинним керівництвом.

Я гарантую колегам, друзям, шанувальникам голосу, виборцям - що я не зраджу своїм цінностям і буду продовжувати виконувати програму і обіцянки, які задекларувала на парламентських виборах.

Все буде Україна!",- резюмувала Васильченко в тексті звернення.  

Скріншот звернення

Нагадавши, Арсена Авакова збираються відсторонити від посади глави МВС: озвучені терміни.

Також раніше ми повідомляли, що Сергій Притула йде з "голосу", партія Святослава Вакарчука підвела виборців

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны