!["Росії час визнати реальність" – Україна різко відповіла Путіну на слова про нібито "один народ"](https://thumbor.my.ua/w9LL2lKOZI8NSg0mo-8i3oM7lMo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F996dd24522a5d0d1e63b412537ed18b2.jpg)
"Росії час визнати реальність" – Україна різко відповіла Путіну на слова про нібито "один народ"
Росії час визнати реальність і дозволити Україні жити як суверенній державі. Так український дипломат відреагував на слова президента Росії Володимира Путіна про "один народ". Про це йдеться у заяві постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Євгена Цимбалюка на 1320-му засіданні Постійної ради ОБСЄ.
Цимбалюк заявив, що намір Росії підірвати державність, суверенітет і територіальну цілісність України залишається незмінним.
"Путін знову говорив про те, що росіяни і українці нібито є одним народом. Через 30 років після розпаду Радянського Союзу, добре відомого триваючою практикою "Тюрми народів" Російської імперії, російському керівництву пора визнати реальність і дозволити Україні жити в світі як суверенній національній державі", – наголосив Цимбалюк.
Україна знову закликала Російську Федерацію відмовитися від незаконної окупації Криму, мілітаризації Чорного і Азовського морів і припинити агресію.
Цимбалюк сказав, що триваюча агресія Росії проти України має безліч аспектів, будь то перешкоди для свободи судноплавства або обмеження на перетин лінії зіткнення цивільними особами.
Як повіомляв 5.UA, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що прийшов час змусити Росію піти з України. Зазначимо, Путін готовий до зустрічі з Зеленським, але підготовка до її організації поки не ведеться.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)