Мер Дніпра Борис Філатов полетить в космос слідом за мільярдером Річардом Бренсоном
Мер Дніпра Борис Філатов полетить в космос слідом за мільярдером Річардом Бренсоном

Мер Дніпра Борис Філатов полетить в космос слідом за мільярдером Річардом Бренсоном

Ще в 2009 році міський голова Дніпра купив квиток на суборбітальний політ від американської компанії Virgin Galactic. Після вдалого польоту в космос Річарда Бренсона українець заявив про свій намір підкорити космічний простір.

Про це Борис Філатов написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Філатов зайняв чергу в космос

Цікаво, що мер Дніпра уважно стежив за відправкою в космос британського мільярдера Бренсона і повідомляв своїм читачам про кожну зміну плану по запуску першого космічного туриста.

Після вдалого повернення Річарда на землю, політик заявив, що він чекав цієї події протягом майже 12 років.

До слова, в 2009 році Філатов купив квиток на суборбітальний політ від компанії Virgin Galactic. Вартість квитка становить 200 тисяч доларів.

У коментарях до посту користувачі поцікавилися, коли Філатов планує відправитися в космос.

"У мене 146-й номер. Місця в черзі розподіляються в залежності від того, коли і скільки ти заплатив. Ті, хто заплатив першими і більшу суму, ті й первіші в черзі",- відповів мер.

"Річард та інші хлопці не обіср@лись»

В останньому пості Борис Філатов заявив, що українські ЗМІ невиправдано звинувачують його в тому, що свій квиток в космос він зміг купити завдяки високому доходу, який чиновник має на посаді глави міста.

"На жаль, але дурням і хейтерам немає сенсу пояснювати, що коли я збирався в космос, то про мерство навіть не думав. І вже точно ніколи не мріяв",- пише у відповідь на заяви преси Філатов.

Крім того, мер Дніпра також розповів про суть суборбітального польоту, конфлікт Безоса і Бренсона і навіть молитву астронавта Алана Шепарда.

"Річард та інші хлопці не обіср@лись. Вони знову повернули людству віру в себе",- резюмував написане Філатов.

Раніше портал MY.UA повідомляв про те, що 2034 зоряні системи спостерігають за життям землян: вчені шокували відкриттям з космосу.

Також ми писали як миють голову в космосі? Показувати.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом