/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F33c8221547e8512016727a248addeec0.jpg)
У США природні пожежі охопили понад 470 тис. гектарів землі
КИЇВ. 19 липня. УНН. На заході США понад 470 тис. га землі охоплено природними пожежами. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані Національного міжвідомчого пожежного центру, який базується в американському штаті Айдахо.
Деталі
Так, за даними пожежного центру, 80 осередків загоряння зафіксовано на території 13 штатів США. Загальна площа горіння становить понад 475,9 тис. гектарів.
Найважча ситуація спостерігається в штаті Монтана. Там наразі є 18 великих осередків займання. У штаті Айдахо таких осередків 17, а в штатах Каліфорнія і Орегон - по 9.
Доповнення
На думку деяких експертів, екстремальним погодним явищам, таким, як повені в Європі минулого тижня і нещодавня теплова хвиля на західному узбережжі США і Канади, ймовірно, сприяє повільне переміщення циклонів і антициклонів.

