/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F144%2Fd8564800323e34d463ffbfa12c5f6d63.jpg)
Український стартап Reface перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв
Щоб підтримати збірну України на Олімпіаді в Токіо, український стартап Reface перетворив українських олімпійців на відомих кіногероїв, повідомляє Hromadske.
Олімпійські ігри в Токіо відкрилися 23 липня 2021 року.
Кампанію з підтримки українських спортсменів розпочали спільно з Міністерством закордонних справ, Українським інститутом, Міністерством молоді та спорту і Національним олімпійським комітетом.
Усіх, хто вболіває за спортсменів з України, закликають писати слова підтримки олімпійцям у соцмережах із хештегами #серцемуТокіо та #OlympicUA. У роликах Refаce українські атлети перевтілились в образи супергероїв кіно — Аквамена, Диво-жінку, Залізну людину тощо.
Наприклад, фехтувальниця Ольга Харлан втілена в образі Рей із фільму "Зоряні війни", а каратист Станіслав Горуна — Нео з "Матриці", легкоатлетка Ярослава Магучіх — у ролі Диво-жінки.
"Олімпійські ігри у Токіо — це чудова нагода просунути позитивний імідж України у світі. МЗС вирішило допомогти команді всесвітньо відомого українського стартапу Reface досягти цієї мети творчо і нестандартно", — сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
Відео з усіма спортсменами:
Дивіться також: Летние Олимпийские игры 2032 года пройдут в австралийском Брисбене.

