20 мая, понедельник
Олімпіада 2020 в Токіо: Україна гордо піднялася в медальному заліку

Середа, 4 серпня, виявилася врожайним днем для українських олімпійців. Вчора вітчизняна збірна завоювала чотири медалі, серед яких одна золота. В результаті українці істотно піднялися в медальному заліку.

Тепер Україна посідає 37-е місце. До цього наша країна перебувала в сьомому десятку.

Так 4 серпня золото для України приніс борець греко-римського стилю Жан Беленюк. Це перше золото для нашої збірної на цих іграх.

Жан Беленюк. Фото: AP Photo

Ще один греко-римський борець (до 67 кг) Парвіз Насібов завоював для України срібло.

Цього ж дня українські спортсмени завоювали дві бронзи. Одну вітчизняній збірній принесли синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук, другу - Ірина Коляденко, яка виступає у вільній боротьбі.

Поки на Олімпійських іграх-2020 в Токіо українські спортсмени завоювали 12 медалей: 1 золото, 2 срібла і 9 бронз.

Медальний залік Олімпіади

Першість за кількістю медалей, завойованих на Іграх в Токіо, як і раніше займає Китай. Зараз в його скарбничці знаходиться 71 медаль. Серед них 32 золоті нагороди, 23 срібні та 16 бронзових.

На другому місці в медальному заліку знаходяться Сполучені Штати. У скарбничці США - 84 медалі (27 золотих, 33 срібних, 24 бронзових).

На третьому місці - Японія, яка приймає Олімпійські ігри у себе. Поки японські спортсмени виграли 40 нагород - 21 золота, 7 срібних і 12 бронзових медалей.

Медальний залік Олімпіади 2020

Замикають першу п'ятірку в загальному медальному заліку Олімпіади Австралія з 38 медалями і Великобританія, в скарбничці якої 49 медалей.

Нагадаємо, що український нардеп Жан Беленюк приніс золото Україні на Олімпіаді.

Раніше ми повідомляли, що український плавець Михайло Романчук встановив рекорд Ігор у Токіо.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.