Байден заявив, що з нетерпінням чекає зустрічі з Зеленським
Байден заявив, що з нетерпінням чекає зустрічі з Зеленським

Байден заявив, що з нетерпінням чекає зустрічі з Зеленським

КИЇВ. 1 вересня. УНН. Президент США Джо Байден з нетерпінням чекає зустрічі з українським лідером Володимиром Зеленським у Білому Домі, щоб підтвердити прихильність Америки суверенітету України. Про це він написав у себе в Twitter, передає УНН.

Цитата

"Я з нетерпінням чекаю можливості вітати президента України Володимира Зеленського в Білому домі сьогодні, щоб підтвердити прихильність Америки суверенітету, територіальній цілісності і євроатлантичним прагненням України", - написав Байден.

Додамо

Сьогодні, 1 вересня, відбудеться перша офіційна зустріч Глави держави і президента США Джо Байдена.

Зустріч відбудеться о 14:00 за місцевим часом - 21:00 за Києвом. В адміністрації Байдена повідомляли, що президенти Байден і Зеленський спочатку проведуть двосторонню зустріч у розширеному форматі зі своїми ключовими радниками, потім лідери перейдуть до бесіди тет-а-тет.

Офіс Президента повідомляв, що під час зустрічі Зеленський і Байден обговорять зокрема протидію російської агресії, енергетичну безпеку, військову співпраця України і США і "Північний потік-2".

Після сьогоднішньої зустрічі президентів України Володимира Зеленського та США Джо Байдена буде опубліковано всеосяжну спільну заяву із загальними позиціями двох сторін.

Теги по теме
Украина США Владимир Зеленский
Источник материала
loader
loader