Віктор Ляшко знайшов російський слід у низькому темпі вакцинації в Україні

Віктор Ляшко знайшов російський слід у низькому темпі вакцинації в Україні

Згідно із заявою глави Міністерства охорони здоров'я Віктора Ляшка, у зв'язку з впливом російської пропаганди Україна не відповідає європейським темпам по частині вакцинації громадян проти коронавірусного захворювання COVID-19.

Відповідне висловлювання міністра наведено в матеріалі видання "Голос Америки".

Детальніше про заяву Ляшка про те, як російська пропаганда впливає на вакцинацію українців

За словами Віктора Ляшка, Україна забезпечена достатньою кількістю вакцини і система охорони здоров'я також має всі необхідні здібності, але через російську пропаганду, що розганяє фейкову інформацію по Україні, наша країна не може рухатися відповідно до темпів інших європейських держав.

При цьому глава МОЗ також нагадав про ведення гібридної війни Росії проти нашої країни, що, мовляв, змушує українську сторону "воювати на всіх фронтах".

Ляшко заявив про негативний вплив російської пропаганди на темп вакцинації в Україні

"Але я думаю, що ми впораємося", — запевнив міністр.

Згідно з інформацією Віктора Ляшка, за весь період проведення кампанії з вакцинації від коронавірусу в Україні зроблено вже 13 мільйонів щеплень. З цієї кількості одну дозу вакцини отримало 20% громадян.

Додаткові відомості про темпи вакцинації в Україні

Днями МОЗ назвали кількість повністю вакцинованих українців. Згідно з інформацією відомства, таких громадян вже більше 6 мільйонів.

В Україні повністю вакцинувалося понад 6 мільйонів жителів

При цьому у вересні показник проведення національного плану вакцинації від коронавірусу становив лише 42,6%. Про це 1 жовтня повідомили в Міністерстві.

Нагадаємо, що МОЗ затвердило список професій, які підлягають обов'язковій вакцинації від COVID-19.

Також раніше портал MY.UA повідомляв, що скандинавські країни обмежили вакцинацію препаратом Moderna через небезпечний побічний ефект.

Чщоб не пропустити найцікавіші новини-читайте нас у Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом