Володимир Зеленський здивував вчинком у День захисників і захисниць України 14 жовтня

Володимир Зеленський здивував вчинком у День захисників і захисниць України 14 жовтня

У четвер, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника і захисниць, у зв'язку з чим президент нашої держави Володимир Зеленський вже вранці вирушив до стіни пам'яті українських захисників і захисниць для покладання букета квітів.

До його приїзду по вулиці Трьохсвятительській повністю перекрили рух транспорту. Про те, що відбувається в столиці України, розповідають Vesti.

Як розпочався День захисника і захисниць України в Києві?

Повідомляється, що вже о 8:00 Владиимир Зеленський поклав квіти до стіни пам'яті жінок і чоловіків - захисників України.

Після покладання букета глава держави відправився пройтися вздовж вулиці, щоб розглянути військову техніку, стягнуту в центральну частину столиці напередодні 14 жовтня.

Також ресурс повідомляє, що в центр Києва прибули правоохоронці, а журналістам не вдалося пройти через металодетектори.

Скріншот з відео, знятого вранці в центрі Києва журналістами "Вістей"

Варто зазначити, що офіційно президент ще не привітав українських захисників і захисниць з їх святом.

Хто з політиків вже привітав українських захисниць і захисників?

У зв'язку зі святом слова вдячності та поваги до українців та українців, які захищають територіальну цілісність і недоторканність нашої держави, написав глава Міністерства освіти і науки Сергій Шкарлет.

Привітання від Сергія Шкарлета

"Переконаний, що любов до своєї землі і готовність до захисту Вітчизни надалі залишатися найважливішими рисами нашого народу. Особливі слова підтримки хочу сказати для тих з нас, хто сьогодні перебуває в бойовому строю і захищає українців. Хай береже вас і Ваші сім'ї Пресвята Богородиця!", - написав політик у Telegram.

Раніше ми розповідали, що в Україні жінок-військовослужбовців більше, ніж у країнах НАТО.

Також портал MY.UA повідомляв, що призовники стануть рекрутами: Володимир Зеленський змінив порядок проходження служби в ЗСУ.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом