"Дослідження білого": У галереї The Naked Room відбудуться концерти сучасної академічної музики
"Дослідження білого": У галереї The Naked Room відбудуться концерти сучасної академічної музики

"Дослідження білого": У галереї The Naked Room відбудуться концерти сучасної академічної музики

Платформа Kyiv Contemporary Music Days у партнерстві з галереєю сучасного мистецтва The Naked Room запускає серію концертів сучасної академічної музики ХХ та ХХІ століття.

У приміщенні галереї 14, 16 та 21 грудня звучатимуть твори сучасних композиторів з України, США, Японії, Італії, Фінляндії та інших країн у виконанні провідних українських музикантів: скрипалів Ігоря Завгороднього, Андрія Павлова, Ореста Смовжа та контрабасиста Назарія Стеця.

"Дослідження білого" – цикл з трьох концертів, метою яких є віднайдення нових рамок чи нових можливостей струнних інструментів, їх взаємодії між собою, а також зі слухачем, його сприйняттям та з простором, у якому відбуватиметься звучання.

Придбати квитки можна тут.

Андрій Павлов. Ігор Завгородній

Коли: 14 грудня, 19:00.

Скрипковий дует: два ідентичні інструменти, що дзеркально доповнюють одне одного, але в той самий час дозволяють кожному створювати відображення іншого. Твори досліджують можливість паралельного існування двох ідентичних інструментів у одному просторі, а сам концертний простір досліджується цілісністю резонансів.

Звучатимуть 32 дуети Лучано Беріо.

Орест Смовж

Коли: 16 грудня, 19:00.

Скрипка соло. Концерт, у якому залучений тільки один музикант, але уся програма розвивається у кількох різноспрямованих векторах одночасно, дозволяючи слухачу самостійно вирішити, який з них є основним, а які його доповнюють.

Програма не є попередньо оголошеною послідовністю творів, а відкриває можливість спостереження за ротацією музиканта у просторі залу, між лініями розвитку і між самими творами.

Назарій Стець. Орест Смовж

Коли: 21 грудня, 19:00.

Два полярні інструменти – скрипка та контрабас – взаємодіють, зустрічаючись посередині, та в той же ж час відкривають кожному з них можливість іншої траєкторії. Це два інструменти, які віддзеркалюють один одного максимально викривлено.

Твори програми досліджують можливості взаємодії двох антиподів.

Концертний простір досліджується протилежністю резонансів.

Читайте також:

Берлинское техно претендует на статус нематериального культурного наследия ЮНЕСКО.

"Фотографія — це дуже складно": Поради від Анрі Картьє-Брессона та що про це думають сучасні фотографи.

Концерт
naked room
Источник материала
loader
loader