Редакція телеканалу «Настоящее время» відмовилася видаляти публікації на вимогу Роскомнагляду
Редакція телеканалу «Настоящее время» відмовилася видаляти публікації на вимогу Роскомнагляду

Редакція телеканалу «Настоящее время» відмовилася видаляти публікації на вимогу Роскомнагляду

Роскомнагляд вимагає, щоб редакція сайту «Настоящее время» вилучила 14 матеріалів про розслідування Олексія Навального та Фонду боротьби з корупцією. Про це повідомляється на сайті телеканалу

У повідомленні, що надійшло у ніч на 5 лютого, йдеться про вимогу протягом доби вилучити джурналістські матеріали. Це публікації за 2016-2021 роки на основі розслідувань Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального, а також текст про опитування «Левада-Центру» та розслідування відвідування Путіним резиденції під Геленджиком. З переліком публікацій можна ознайомитися тут

Як пише редакція, Роскомнагляд наводить вимогу Генпрокуратури, де йдеться, що ці публікації поширюють заборонені в Росії організації, визнані екстремістськими.

У редакції прийняли рішення не вулучати ці тексти.

«"Настоящее время" Сьогодні Час – незалежний засіб масової інформації. Матеріали, про які йдеться, відповідають нашим редакційним стандартам, і змінювати або видаляти їх на вимогу влади будь-яких країн ми не маємо наміру», – заявив директор телеканалу Павло Буторін.

Подібні листи надійшли і в інші російські ЗМІ. Як повідомляє «Настоящее время», «Медуза», «Дождь», «Свободные новости», «Новая газета» и Znak.com вже видалили матеріали на вимогу Роскомнагляду.

Також вимогу відомства отримали у редакціях «Радіо Свобода» у Росії (40 листів), Україні, Таджикистані, Казахстаті і Татаро-Башкирії.

Нагадаємо, представники регулятора продовжують моніторити у медіа публікації про статки посадовців, опубліковані в 2017-2020 роках. У Роскомнагляді вважають, що вони порушують закон «Про протидію екстремістській діяльності».

9 червня 2021 року суд у Москві визнав Фонд боротьби з корупцією Олексія Навального та його штаби екстремістськими організаціями. Після цього ФБК припинив існування, а сам Навальний відбуває ув'язнення.

Теги по теме
Россия Алексей Навальный
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом