/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F144%2F604f85371ff6a051aff0fef674a39802.jpg)
Acne Studios, H&M та Nike припинили співпрацю з Росією. Ось повний список модних брендів
Acne Studios і Nanushka повністю зупинили діяльність в росії, а Burberry більше не будуть доставляти туди свої товари.
Французький бренд Coperni присвятив своє шоу на тижні моди в Парижі українським жінкам, які шили колекції бренду в київських ательє. Продажі та будь-яку діяльність в росії вже зупинили.
H&M призупинив продажі. Закриются усі бренди, що належать шведскому конгломерату — COS, Arket, & Other Stories, Monki та Weekday.
Balenciaga вкотре видалили всі пости з інстаграму та опублікували український стяг. "Ми виступаємо за мир і пожертвуємо гроші на гуманітрану допомогу українським біженцям. Найближчими днями ми відкриємо свої платформи для інформування ситуації в Україні", — говориться в заяві бренду.
Нагадаємо, креативний директор Balenciaga Демна Гвасалія — політичний біженець з Грузії, яка також постраждала від "мирної операції" Росії. Однак про вихід з російського ринку бренд ще не повідомляв, як і Gucci, які передали $ 500 тисяч агенції ООН, що займається справами біженців. Конгломерат Kering, який володіє обома брендами, також зібрав суму на благодійність.
Конгломерат LVMH до якого входять Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Fendi, Tiffany & Co. та Celine, в першу чергу займався безпекою своїх 150 співробітників з України. Після цього заявили про переказ коштів на гуманітарну допомогу Червоному Хресту.
Доставку до росії призупинили ретейлери Farfetch, Mytheresa, Matchesfashion, ModaOperandi, Yoox та Net-A-Porter. Спортивні бренди Nike, Adidas та Puma теж зупинили діяльність в країні-агресорі. Це повязано не тільки з політичною позицією, а й з санкціями: більшість міжнародних служб доставки, серед яких DHL, більше не працюють в росії.
А от ювелірний бренд Bulgari не планує йти з російського ринку. Більш того, не покидає плани збудувати власний готель біля Кремля. За словами Жана-Крістофа Бабена, росіяни активно купують ювелірні прикраси, аби “інвестувати” та зберегти свої гроші. У відповідь бренд підіймає ціни. “Ми лишаємось заради людей, а не політики”, — каже представник бренду. А здається, що заради прибутку.
Список буде доповнюватись.
Нагадаємо, компанії Apple, Audi, Netflix, Spotify, Mastercard вже пішли з ринку агресора. Дивіться повний список тут.
Дивіться також:
Компанії, що припинили бізнес у Росії: активісти зібрали список.
Фешн-інсайдери просять зупинити співпрацю з Росією.
OnlyFans обмежили доступ до рахунків російських та білоруських користувачів через війну в Україні.

