Україна в переговорах вимагає визнання кордонів в рамках 1991 року – Арестович
Україна в переговорах вимагає визнання кордонів в рамках 1991 року – Арестович

Україна в переговорах вимагає визнання кордонів в рамках 1991 року – Арестович

Через більше, ніж три тижні війни, між Україною і Росією відбулося вже чотири раунди переговорів. Але суттєвих результатів вони не принесли. Україна залишається твердою щодо вимог.

Подробиці пише видання Today.

Територіальна цілісність України

Немає результатів по переговорному процесу, в першу чергу, через те, що обидві сторони мають власний набір вимог, який суперечить один одному. Наприклад, як відомо, Російська Федерація хоче надто багато, зокрема, нейтрального статусу України, відмови від євроатлантичного курсу, "роззброєння країни, щоб вона не могла становити загрозу для Росії",  "захисту російської мови" і "денацифікації влади".

Через чотири раунди переговорів між Україною і Росією немає істотних зрушень

А також, природно, особисті претензії на особливий статус для ОРДЛО і окупованого півострова Крим. Тоді як українська сторона, про що заявив радник глави Офісу Президента Олексій Арестович, не збирається підписувати мирні угоди, які зроблять країні гірше, ніж було до початку військових дій. Тобто, не буде зради національним інтересам.

Межі, визначені в 1991 році

Так, Україна намагається домогтися визнання повної територіальної цілісності в тих кордонах, які були визначені в 1991 році. Значить, і Крим, і Донбас повинні повернутися до складу країни. Поки що від Росії немає зрушень в позитивну сторону щодо цих питань.

Україна в переговорах вимагає визнання територіальної цілісності в межах 1991 року

І взагалі, багато експертів впевнені, що Російська Федерація в принципі не підходить серйозно до переговорів. Сам процес потрібен тільки для відтягування часу і перегрупування збройних сил, щоб почати нову наступальну атаку.   

Раніше портал MY.UA повідомляв, що ООН прогнозує бідність для 90% українців у разі затяжної війни.

Також ми писали, що Олександр Лукашенко прокоментував участь Білорусі у війні Росії проти України.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Источник материала
Автор статьи
Елизавета Супивская
Редактор новостей
Поделиться сюжетом