Російський окупант переїхав танком свого командира: розізлився через 50% втрат у бригаді
Російський окупант переїхав танком свого командира: розізлився через 50% втрат у бригаді

Російський окупант переїхав танком свого командира: розізлився через 50% втрат у бригаді

Відомий український журналіст розповів про те, яка насправді підготовка у російських окупантів. Один з військових переїхав свого полковника на танку.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Новий пост був опублікований на сторінці Романа Цимбалюка в соціальній мережі Facebook, активним користувачем якої він є. Регулярно журналіст публікує всю актуальну інформацію про війну. Цього разу пост повеселив українців.

Всі давно вже зрозуміли, що росіяни не вміють воювати, але іноді це вже переходить всі межі абсурду. Цього разу окупант переїхав танком свого полковника. Сталося це в Київській області. Всьому виною те, що армія втратила вже більше половини особового складу.

"Військовослужбовець танкового батальйону 37 омсбр звинуватив у загибелі друзів-товаришів по службі командира бригади полковника Медведєва Юрія. Вибравши зручний момент, під час бою, переїхав танком стоїть поруч командира, пошкодивши йому обидві ноги. Зараз полковник Медведєв знаходиться в лікарні на території Білорусії, в очікуванні грошової компенсації за бойове поранення отримане в ході виконання "спеціальної військової операції із захисту Донбасу". Полковник Медведєв нагороджений орденом Мужності " - йдеться в повідомленні під постом.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Багато хто почав жартувати про те, що зовсім скоро Збройні Сили України можуть відправитися у відпустку, адже ворожі війська самі себе перестріляють. Атмосфера у них там панує не сама дружня. Тому незрозуміло про яке єднання говорив їхній президент на ганебному концерті в Лужниках.

ВСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, щов Україні хочуть саджати до 12 років тих, хто показує техніку ЗСУ в мережі: знищення ТРЦ" Ретровіль " остання крапля

Раніше повідомлялося, що російський танк розстріляв автомобіль з дітьми: "Сім'я кричала і махала білим прапором"

Також,вУкраїні почали контролювати ціни на ряд важливих продуктів і товарів: захмарних націнок не буде

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом