Буковинський центр культури і мистецтва започаткував етнологічні онлайн-лекції
Буковинський центр культури і мистецтва започаткував етнологічні онлайн-лекції

Буковинський центр культури і мистецтва започаткував етнологічні онлайн-лекції

Обласна комунальна установа «Буковинський центр культури і мистецтва» сьогодні, у час війни, продовжує відстоювати збереження традиційної культури та просування нематеріальної культурної спадщини. У часи боротьби українського народу за свою ідентичність це завдання особливо актуальне, повідомляє Чернівецька обласна рада у фейсбуці.

Зокрема, центр започаткував етнологічні онлайн-лекції. Серед них: «Хто такі характерники і в чому їхня сила», про сонячні символи в українській традиції «Родичі світла», про особливості мов світу «Мова як тест «свій-чужий», «Місця сили: до чого тут Карлос Кастанеда і козак Чорнобай».

Щоразу середня кількість учасників становила понад 200 осіб. Усі лекцій заархівовані та доступні для перегляду.

Крім того, Буковинський центр культури і мистецтва спільно з міською комунальною установою «Резиденція молоді» запровадили розмовний клуб вивчення української мови для гостей-переселенців. Заняття відбуваються у живому форматі й охоплюють історію мови, основи риторики, ази буковинської діалектології, розмовні та перекладацькі практикуми тощо.

У віртуальному форматі на постійній основі Іванна Стеф’юк читає і лекції для ІТ-компанії «Agiliway» (Чернівці - США). Перша з них, яка відбулася, – «Код доступу до світу, або таємниці вогняних символів Великодня».

Теги по теме
Черновицкая область
Источник материала
Поделиться сюжетом