/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F3de7308e7f3c79e76eb1fc15150cd38d.jpg)
Стрілянина у Херсоні: Гуменюк пояснила, що окупанти влаштували в місті
Російські окупанти намагаються влаштувати різні диверсії, щоб звинуватити у провокаціях Збройні сили України і дискредитувати наших військових.
Так стрілянину у Херсоні, яку могли чути місцеві жителі ввечері 17 вересня, пояснила керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони Південь Наталія Гуменюк.
— Ми попереджали, що з 17 по 20 вересня на Херсонщині зокрема планується низка диверсійних заходів, які дуже шкодитимуть іміджу ЗСУ.
Ворог намагається влаштувати провокації такого типу, щоб населення Херсонщини змінило свою думку і вважало, що українські військові їх не звільняють, а начебто захоплюють.
Саме тому провокації зі стріляниною посеред Херсона, провокації з вибухами та інше, що росіяни висвітлюють, передусім, на своїх пропагандистських каналах — на це треба звертати увагу, — пояснила вона.
Радник Офісу президента Олексій Арестович припустив, що ці заворушення – це місцеві розбірки, а не діяльність ДРГ.

