Хакери Anonymous опублікували списки призовників РФ, яких відправлять до України
Хакери Anonymous опублікували списки призовників РФ, яких відправлять до України

Хакери Anonymous опублікували списки призовників РФ, яких відправлять до України

Хакери з угруповання Anonymous заявили, що зламали сайт Міноборони РФ і розмістили в інтернеті базу з іменами, прізвищами та адресами чоловіків, які підлягають частковій мобілізації в першу чергу. Списки з'явилися на сторінці угрупування хакерів у Твіттері.

Йдеться про паспортні дані 305 тисяч 925 росіян, яких профільне міністерство направить на війну в Україну в першу хвилю мобілізації.

З яких регіонів РФ призиватимуть на війну з Україною

Як видно з опублікованих списків, РФ планує мобілізувати для війни зі Збройними силами України чоловіків із Москви, Санкт-Петербурга, Ленінградської, Нижегородської та Амурської областей, Ставропольського та Краснодарського краю, Кемеровської області та Кабардино Балкарської республіки.

Реакція Росії на списки призовників, які "злили" Anonymous

У Міноборони РФ вже відреагували на публікацію списків із особистими даними росіян, які за версією хакерів підлягають мобілізації. Свою версію пресслужба профільного міністерства опублікувала в офіційному телеграм-каналі.

У Міністерстві оборони держави-агресора наполягають, що опубліковані списки — фальсифікація. Нібито хакери "склеїли" їх із кількох інших списків, які раніше були у відкритому доступі до Інтернету.

У профільному міністерстві Росії також вважають, що за публікацією списків стоїть так званий Центр інформаційно-психологічних операцій ЗСУ. І саме хакери ЦІПсО "злили" у Мережу список, створений на основі баз даних "Яндекс. Еда", Delivery Club та СДЕК.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом