Узбекистан припинив обслуговування російських карток
Узбекистан припинив обслуговування російських карток

Узбекистан припинив обслуговування російських карток

Із 23 вересня Узбецький єдиний банківський процесинговий центр Uzcard «з технічних причин» припиняє обслуговування картки російської платіжної системи «Мир».

Про це повідомляють росЗМІ.

Дата відновлення обслуговування карток не зазначається.

«Єдиний загальнореспубліканський процесинговий центр повідомляє, що у зв'язку з проведенням необхідних технічних процедур на стороні учасника платіжної системи Uzcard з 09:00 23 вересня 2022 року припиняє обслуговування карток «Мир» в інфраструктурі Uzcard», – йдеться у повідомленні міжбанківської платіжної системи.

Водночас кобейджингові картки (спільні карти двох платіжних систем) Uzcard – «Мир» на території Узбекистану працюють у штатному режимі.

Крім Isbank та Deniz.

Bank карти «Мир» приймають Ziraat Bankasi, Vakif.

Bank та Halkbank.

При цьому деякі з них можуть самостійно припиняти обслуговування в мережі своїх пристроїв карток російських банків, які знаходяться під блокуючими санкціями, і відхиляти на своєму боці операції з картками.

На початку вересня карти «Мир» приймалися в 11 країнах: Туреччині, В'єтнамі, Південній Кореї, Вірменії, Узбекистані, Білорусії, Казахстані, Киргизії, Таджикистані, Південній Осетії та Абхазії.

Можливість прийому карток також опрацьовувалась з Іраном, Кубою, Єгиптом та Венесуелою.

НСПК, яка є оператором карток «Мир», була створена російською владою в 2014 році після введення проти Росії низки санкцій.

НСПК оголосила про початок емісії перших карток «Мир» у грудні 2015 року.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом