Google Play Console підтвердила дві захоплюючі функції Pixel 7
Google Play Console підтвердила дві захоплюючі функції Pixel 7

Google Play Console підтвердила дві захоплюючі функції Pixel 7

До запуску серії Google Pixel 7 залишився тиждень, а це означає, що кількість джерел інформації зростає. Коли ми дійдемо до самого запуску, ми очікуємо знати все, що потрібно знати про телефони.

Наприклад, сьогодні ми дізналися, що Pixel 7 матиме дві досить цікаві функції. Ця інформація надходить із Google Play Console, тож це, ймовірно, найсильніший витік, який ви можете отримати без підтвердження самої Google.

По-перше, Google Pixel 7 матиме підтримку Face Unlock. Це буде безпечна версія Face Unlock, тому ви зможете безпечно розблокувати свій телефон. Це перший раз з часів серії Pixel 4, коли ми побачили цю функцію на Pixel. Фактично, Pixel 4 і Pixel 4 XL є єдиними на сьогодні пікселями з розблокуванням за обличчям.

Питання, однак, полягає в тому, наскільки ця функція може поширюватися. Ми знаємо, що це дозволить вам розблокувати телефон, але чи можете ви використовувати його для автентифікації платежів NFC або перевірки безпеки в програмах? Це ще не надто ясно. Однак ми припускаємо, що це не так, враховуючи, що ми знаємо, що Pixel 7 і Pixel 7 Pro матимуть лише одну камеру для селфі на передній панелі. Як правило, вам потрібні два датчики, щоб створити точне та безпечну 3D-візуалізацію обличчя людини, тому Pixel 4 і 4 XL пішли ва-банк на Face Unlock. Нам потрібно почекати й подивитися, як це вийде.

На додаток до Pixel 7 Face Unlock, Play Console підтверджує, що Pixel 7 підтримуватиме eSIM MEP. Це система, яка дозволяє використовувати дві різні eSIM-карти одночасно. Іншими словами, ви можете мати eSIM, підключену до Verizon, і eSIM, підключену до T-Mobile, на одному телефоні одночасно. Джерело

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом