Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку
Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку

Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку

Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку - Фото 1
Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку - Фото 2
Twitter почне стягувати $20 за місяць за синю галочку верифікації.
Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку - Фото 3
Twitter почне брати $20 на місяць за синю галочку - Фото 4

Соціальна мережа Twitter, яку наприкінці минулого тижня купив мільярдер Ілон Маск, стягуватиме з користувачів $20 на місяць за галочку верифікації. Про це пише НВ з посиланням на The Verge.

За даними джерел видання, сутність нововведень полягає в тому, щоб замінити Twitter Blue, додаткову підписку компанії вартістю $4,99 на дорожчу підписку, яка включає верифікацію акаунту.

Наразі Twitter планує стягувати $19,99 за нову передплату Twitter Blue. 

Верифіковані користувачі мають 90 днів, щоб підписатися або втратити свою синю галочку.

Співробітникам, які працюють над проєктом, дали термін до 7 листопада. Як пише видання, Маск поставив співробітникам ультиматум: укластися в строк із запровадженням платної верифікації чи звільнитися.

За кілька місяців до свого придбання Маск ясно дав зрозуміти, що хоче змінити те, як Twitter перевіряє облікові записи та обробляє ботів. У неділю він написав у Twitter: «Весь процес перевірки перебудовується просто зараз».

Раніше стало відомо, що Маск звільнив кількох провідних менеджерів компанії, а також впровадить у Twitter раду з модерації контенту.

  • Читайте також: YouTube підвищує ціну передплати YouTube Premium

Нагадаємо, що у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він — найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії. 9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.

У липні Маск заявив, що скасовує угоду про купівлю за $44 млрд, стверджуючи, що Twitter ввів його в оману щодо розміру бази користувачів компанії та кількості ботів і спам-акаунтів. Twitter заперечує ці звинувачення та подав на Маска до суду, щоб змусити його завершити придбання. Потім Маск подав на компанію зустрічний позов.

На початку жовтня Маск оголосив, що все ж таки купує Twitter за ту ж ціну. Експерти вважають, що бізнесмен відмовився від спроб вийти з угоди, щоб уникнути ймовірного програшу в суді.

Теги по теме
Илон Маск
Источник материала
loader
loader