Зеленський розповів про ситуацію з електрикою і анонсував «додаткові рішення» щодо зв’язку
Зеленський розповів про ситуацію з електрикою і анонсував «додаткові рішення» щодо зв’язку

Зеленський розповів про ситуацію з електрикою і анонсував «додаткові рішення» щодо зв’язку

Складна ситуація з електропостачанням у Києві та 15 областях. По країні запрацювали вже понад 4 тисячі «Пунктів незламності».

Президент Володимир Зеленський заявив, що Росія прагне не лише залишити українців без світла і тепла, але й ізолювати один від одного, тому щодо збереження зв’язку плануються додаткові рішення.

У своєму вечірньому зверненні президента повідомив, що на засіданні Ставки верховного головнокомандувача у четвер окрему увагу приділили системі зв’язку.

«Що б не планували терористи, маємо зберегти зв'язок. Росія хоче, щоб українці не просто опинились без світла і тепла, терористи хочуть ізолювати нас один від одного і зробити так, щоб ми не відчували один одного. Тому це фундаментальне питання і щодо цього питання будуть ще додаткові рішення. Готуємо їх», - сказав президент.

За його словами, найскладніша ситуація з електропостачанням станом на вечір четверга у Києві та у 15 областях.

Йдеться про Вінницьку, Дніпропетровську, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку області. Проблеми є також і в інших регіонах.

«Ситуація з електрикою лишається складною майже в усіх регіонах. Але все ж потроху відходимо від блекаута, щогодини повертаємо електрику новим і новим споживачам», – сказав президент.

Щодо водопостачання – проблеми залишаються у Київській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Львівській, Полтавській і Харківській областях. «Але разом з подачею електрики на критичну інфраструктуру даємо і водопостачання, і тепло», – додав президент.

Зеленський повідомив також, що станом на вечір четверга в Україні запущено 4362 «Пункти незламності» в більшості регіонів. За його словами, мережа зростатиме у відповідності до того, як пункти будуть забезпечуватися генераторами і зв’язком.

«Будь ласка, якщо у вашому місті понад 12 годин немає електрики або тепла, скористайтесь допомогою наших Пунктів незламності. Також допомогу нададуть в усіх відділках поліції, на об'єктах ДСНС», – додав президент.

Нагадаємо, вчора, 23 листопада, внаслідок чергового масованого російського ракетного обстрілу в Україні застосували екстрені відключення електроенергії.

Вдень на трьох українських АЕС — Хмельницькій, Рівненській та Південноукраїнській — через обстріли відключили всі енергоблоки.

Після обстрілів інтернет-трафік в Україні впав до 35% від попереднього рівня.

За інформацією Міненерго, зранку 24 листопада вдалося об’єднати енергетичну систему України та відновити живлення критичних об'єктів інфраструктури. В міністерстві очікували, що до вечора четверга атомні електростанції відновлять вироблення енергії.

За даними Держспецзв’язку, станом на вечір 24 листопада в Україні не працювало більше половини базових станцій зв’язку. Найгірша ситуація спостерігалась на Миколаївщині, Кіровоградщині та Харківщині.

Фото: ОП

Теги по теме
Владимир Зеленский
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны