Директор Шахтаря порадив Павелку піти з українського футболу
Директор Шахтаря порадив Павелку піти з українського футболу

Директор Шахтаря порадив Павелку піти з українського футболу

Президент УАФ Андрій Павелко має залишити свою посаду.

Про це заявив директор зі стратегічного розвитку Шахтаря Юрій Свиридов.

"Я вважаю, що протягом усіх 8 років його керівництва футбол в країні не розвивається, а деградує. У футболі немає прозорості, немає стратегічного бачення, немає проєктів, немає лідерства. Футбол використовується як інструмент підкреслення статусу, власного піару й вирішування політичних справ".

"Ми не бачимо динаміки розвитку: скільки побудовано майданчиків за рік, скільки в нас людей грає у футбол та як показники змінились останніми роками, скільки в країні тренерів, скільки побудовано стадіонів, скільки любительських клубів, які телевізійні рейтинги?"

"Ми не знаємо, скільки УАФ отримала коштів від УЄФА та ФІФА й куди їх витратила. На сайті УАФ немає жодного річного звіту про розвиток у відкритому доступі. Також немає стратегії розвитку. Загалом жодних цифр і статистики, які би показували, звідки і куди ми йдемо. До речі, наразі немає тренера чоловічої збірної".

"Вісім років правління добре показали можливості чинного керівника УАФ. Ці можливості вкрай обмежені, тому я вважаю, що продовжувати немає сенсу. Найкраще, що наразі може зробити Павелко для українського футболу - це піти з нього, забравши всю команду й оточення. Заради кращого майбутнього", - написав Свиридов

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны