Павелко: усі кримінальні справи проти УАФ – штучні та безперспективні
Павелко: усі кримінальні справи проти УАФ – штучні та безперспективні

Павелко: усі кримінальні справи проти УАФ – штучні та безперспективні

Президент УАФ Андрій Павелко під час прес-конференції зі спортивними журналістами, прокоментував кримінальні провадження, які відкриті стосовно УАФ. За його словами, усі ці так звані «футбольні справи» старі та цілком безперспективні.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Усі кримінальні справи проти УАФ – старі, безперспективні та штучні. Я впевнений, що суд ухвалить законні рішення. Усі порушення, які відбуваються зараз, спрямовуватимуться до ЄСПЛ.

На жаль, після двох Майданів я сподівався, що система правоохоронних органів часів Януковича зникла. А вона ще потроху є», – сказав Павелко в розмові з журналістами.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Він також зауважив, що медійні атаки, які періодично реалізовуються проти УАФ, починаючи з 2018 року, та супроводжувалися спробами кримінального тиску на Асоціацію, співпадають або з виборами президента УАФ, або з виборами представників Виконкому УЄФА, або з іншими важливими подіями та досягненнями УАФ, на кшталт, отримання права на підготовку спільної заявки з Іспанією та Португалією на проведення ЧС-2030.

«Пам’ятаєте тему «спасіте мою маму»? (матеріали у соцмережах, спрямовані на дискредитацію УАФ, – ред). Це реалізовувала компанія «Андердог», яка спеціалізується на знищенні іміджу будь-яких компаній чи осіб. Згодом в мережі було їх відео, де вони вже на своїх курсах розповідали, як знищували УАФ завдяки фейкам. Туди ж були підключені, на жаль, певні журналісти. А координувалася робота радником Віктора Медведчука Сергієм Васильєвим. Він писав темники, які й досі «живуть».

Було декілька хвиль в цих атаках, і вони завжди співпадали, чи з виборами, чи з виборами в УЄФА, чи з проведенням фіналу Ліги Чемпіонів, чи з подачею заявки на ЧС.

Зробіть самі висновки: до подачі заявки на ЧС – все тихо, працюємо, відновили чемпіонат, розгорнули гуманітарні штаби. І тільки на етапі подачі заявки, раптом почалася реанімація старих справ», – нагадав Павелко.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Нагадаємо, раніше кримінальні справи проти УАФ коментував адвокат Асоціації Денис Бугай, він назвав їх «пшиком» і такими, що не мають судової перспективи.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом