Перший трейлер GTA 6 можуть показати восени 2023 року – інсайдер
Перший трейлер GTA 6 можуть показати восени 2023 року – інсайдер

Перший трейлер GTA 6 можуть показати восени 2023 року – інсайдер

Авторитетний інсайдер Том Хендерсон вважає, що перший трейлер Grand Theft Auto VI покажуть у жовтні чи листопаді 2023 року. Про це він заявив на своїй сторінці у Twitter.

“Грунтуючись на минулих прем’єрах, припускаю, що трейлер буде показаний в останній тиждень жовтня або в перший тиждень листопада 2023 перед звітом Take-Two про доходи за другий квартал 2024 року”, – вважає Хендерсон.

Інсайдер вважає, що вихід повноцінного трейлера Grand Theft Auto VI варто очікувати восени, оскільки розробники Rockstar Games останніми роками випускають ролики перед фінансовим звітом видавця в особі Take-Two. Користувачі мережі дотримуються такої самої думки, оскільки перший трейлер GTA 5 був показаний у жовтні 2011 року, а дебютний трейлер Red Dead Redemption 2 вийшов у жовтні 2016 року. З цього випливає, що прем’єра трейлера наступної GTA може відбутися восени.

Крім того, Хендерсон зазначив, що як дата виходу гри може бути названий 2024 рік, проте її реліз може бути відкладений на рік. Він пояснює це тим, що до 2025 популярність консолей поточного покоління дійде до того рівня, що дозволить GTA 6 стати на них хітом.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом