Дефіцит е/е зростає через похолодання, — «Укренерго»
Дефіцит е/е зростає через похолодання, — «Укренерго»

Дефіцит е/е зростає через похолодання, — «Укренерго»

На ранок 25 січня споживання електроенергії збільшується через похолодання, що є причиною збільшення дефіциту потужності в енергосистемі.

Про це з посиланням на НЕК «Укренерго» передає «Укрінформ».

«Споживання електроенергії збільшується через похолодання. Відповідно до значного збільшується і дефіцит потужності. До всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби. Кожен обленерго  у своєму регіоні складає графіки планових погодинних відключень, які мають забезпечувати споживання області на рівні доведеного ліміту. Перевищення лімітів призводить до ризиків створення аварійних ситуацій в енергосистемі. Тому для їх попередження застосовуються аварійні відключення», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дефіцит потужності є наслідком російських ракетних та дронових  атак, через які пошкоджені електростанції та високовольтна мережа. Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на робочих електростанціях не може повністю покрити споживання.

У компанії підкреслили, що за останню добу через артилерійські обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в прифронтових районах на півдні та сході. Там, де військові надали дозвіл, тривають ремонтні роботи.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом