ФРН та Нідерланди озвучили плани допомоги Україні
ФРН та Нідерланди озвучили плани допомоги Україні

ФРН та Нідерланди озвучили плани допомоги Україні

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Олаф Шольц та Марк Рютте

Берлін та Амстердам мають намір продовжувати надавати Києву допомогу з озброєнням та підготовкою військових.

Німеччина та Нідерланди продовжать надавати Україні гуманітарну та фінансову допомогу, постачати зброю та готувати військових, а також подбають про дотримання антиросійських санкцій. Про це йдеться у спільній заяві за результатами урядових консультацій двох країн.

 

“Ми продовжуватимемо працювати разом над досягненням Україною справедливого та міцного миру та процвітаючого майбутнього. Тому ми надаватимемо постійну гуманітарну та фінансову допомогу, а також військове обладнання та достатню підготовку військових, щоб Україна могла захистити себе”, – йдеться у заяві.

 

Також повідомляється, що влада Німеччини та Нідерландів продовжуватиме вивчати потенційні можливості для покращення спільної військової підтримки України, зокрема, перевірять можливості спільної закупівлі боєприпасів для ЗСУ.

 

Вони також зобов’язуються продовжувати чинити тиск на РФ для припинення війни. Зокрема, посилюватиме його шляхом подальших санкцій.

 

“Протидія ухиленню від санкцій є ключовим пріоритетом, який потребує ефективного обміну та аналізу даних, співпраці з приватним сектором, дипломатичних зусиль та включає додаткові санкції”, – йдеться у заяві глав урядів двох країн.

 

Вони також погодилися з необхідністю провести належне, справедливе та незалежне розслідування злочинів, скоєних в Україні. А також судове переслідування винних на національному чи міжнародному рівні.

 

 Джерело

Теги по теме
Германия Нидерланды
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны