"Елементи пропагандистської гри": навіщо Росія привела у бойову готовність Тихоокеанський флот
"Елементи пропагандистської гри": навіщо Росія привела у бойову готовність Тихоокеанський флот

"Елементи пропагандистської гри": навіщо Росія привела у бойову готовність Тихоокеанський флот

Про це в ефірі 24 Каналу заявив радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. За його словами, росіяни розуміють, що не зможуть захопити Україну, тому хочуть "нічию".

"Насправді підсвідомо росіяни розуміють, що не мають шансів захопити Україну. У них єдина надія – вийти на "нічию", щоб була патова ситуація і ніхто не виграв. Це Росія зможе видавати за свою перемогу, тому що вони начебто протистояли країнам НАТО, але затримались на українській території", – зауважив він.

Росія може "грати" тільки так

Михайло Подоляк зазначив, що такі дії Росії – це "елемент пропагандистської гри". Він порівняв це із заявами Кремля про розміщення ядерної зброї на території Білорусі.

Це елементи класичної пропагандистської гри Росії. Вони хочуть бути домінантними у порядку денному і постійно генерувати інформаційні приводи для цього. "Бійтесь нас. Ми передаємо тактичну ядерну зброю в Білорусь, використовуємо Балтійський флот для тренування пуску "Іскандерів" чи "Калібрів", підійняли стратегічний флот, який є носієм ядерної зброї,
– вважає він.

Радник голови ОПУ підкреслив, що Росія не може "грати" дипломатично, тому шукає моменти для тиску на світ. На думку країни-агресорки, суспільство припинить допомагати Україні через пропаганду Кремля.

"Глобальне суспільство, на їхню думку, має сказати: "Нам кінець. Все, давайте швиденько визнаймо, що Росія має право вирізати українців". Не треба шукати щось інше, ніж те, що є притаманним примітивній російській пропаганді", – сказав посадовець.

Росія – це "одна велика потьомкінська дєрєвня"

Як відзначив Подоляк, Росія будувала собі образ держави, яку варто боятися. Наразі лише Україна розуміє, що це цілковита брехня.

Вона будувала такий образ, якого потрібно було боятись. На жаль, лише Україна повністю розуміє, що це блеф, що Росія – це "одна велика потьомкінська дєрєвня", де дурні, корупція і дороги є основними елементами вигляду справжньої Росії. Але образ "бійтесь нас" досі має певні впливи,
– каже радник.

Він зауважив, що Росія досі має певний вплив на світову спільноту, про це свідчать проблеми із постачанням зброї в Україну. Посадовець назвав 2 складові:

  1. Виробництво. Країни не були готові до такої інтенсивної війни у 21 столітті;
  2. Страх перед Росією. На Заході досі поширена думка, що це потужна держава.

"Ми дивимось на Росію як на маленьку, технологічно відсталу країну. Але так, територіально велику, яка має сировину, військових і спецслужби, через які вона за допомогою амбасадорів в інших країнах працює над розколом політичного простору цих держав. І от якби до Росії усі ставились, як Україна, то був би інший підхід до цієї війни", – додав Подоляк.

Росія привела у бойову готовність Тихоокеанський флот: що відомо

  • 14 квітня Росія раптово оголосила перевірку свого Тихоокеанського флоту. Всі кораблі привели у повну бойову готовність. Як зазначають російські ЗМІ, про це повідомив міністр оборони Росії Сергій Шойгу. Відомо, що для перевірки підняли весь екіпаж.
  • Зазначають, що у рамках перевірки флот виконає ракетні пуски для ураження корабельних ударних груп та наземних об'єктів умовного супротивника. Крім того, додають, що буде залучена далека авіація.
  • Міністр оборони Сєргєй Шойгу заявив, що "у процесі перевірки Тихоокеанського флоту необхідно відпрацювати дії щодо відбиття висадки противника на південні Курильські острови та Сахалін".
Теги по теме
Россия
Источник материала
loader
loader