![Бумбокс та Сергій Жадан представили спільну пісню Правда](https://thumbor.my.ua/phbvVYHfNizTWB9ILzS649TZwrY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F56f1317ffa3c96978b831689929d44fd.jpg)
Бумбокс та Сергій Жадан представили спільну пісню Правда
Композиція стала головним саундтреком до воєнної драми Мирний-21 режисера Ахтема Сеітаблаєва.
Письменник та музикант Сергій Жадан і лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк випустили спільний трек під назвою Правда.
Фронтмен гурту Жадан і Собаки розповів, що текст для композиції було написано за довго до повномасштабного російського вторгнення, однак реліз треку було перенесено.
Зокрема письменник сидів на березі моря і писав вірш і виклав його у соцмережі. Наступного дня одержав повідомлення, як Андрій Хлівнюк співає цей текст.
“Ми зв’язалися, я дописав текст, Андрій написав свій шматок. Ми з ним довго сперечалися, тому що він перфекціоніст, і це цікаво. Видно, наскільки для нього важливо те, що він співає, що промовляє, що для нього це не просто чужий текст. Він його пропустив через себе, це дуже приємно”, – сказав він.
Раніше повідомлялося, що Сергій Жадан поділився враженнями від спілкування з Валерієм Залужним.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)