Росіяни знову били по портах, є суттєві пошкодження, – Зеленський про нічну атаку "Шахедами"
Росіяни знову били по портах, є суттєві пошкодження, – Зеленський про нічну атаку "Шахедами"

Росіяни знову били по портах, є суттєві пошкодження, – Зеленський про нічну атаку "Шахедами"

Володимир Зеленський зазначив, що це була чергова ніч війни та роботи нашої героїчної ППО. На жаль, не минулося без пошкоджень.

"Світ має реагувати, Росію можна й треба зупинити"

Український лідер зазначив, що ми захищаємося на максимумі наявних сил. Вдалося збити багато "Шахедів". На щастя, обійшлося без жертв.

"На жаль, є пошкодження. Найсуттєвіші – на Півдні країни. Російські терористи знову били по портах, по зерну, по глобальній продовольчій безпеці", – підкреслив президент.

Додав, що всі наші оперативні служби спрацювали ефективно. Однак, світ має реагувати.

Коли мішенню є цивільні порти, коли терористи свідомо руйнують навіть елеватори – це загроза всім на всіх континентах. Росію можна й треба зупинити,
– наголосив Зеленський.

Що вже відомо про наслідки російської атаки на Одещину

  • В ОК "Південь" повідомили, що очевидною ціллю агресора були об'єкти портової та промислової інфраструктури. Наша ППО невпинно працювала майже 3 години.
  • Внаслідок атаки російських загарбників виниклі пожежі на промислових та портових об'єктах, пошкоджено елеватор. Рятувальні служби працюють.
  • Станом на 05:30 інформація про постраждалих не надходила. Втім, остаточні дані та результати бойової роботи ще уточнюються.
Теги по теме
Владимир Зеленский
Источник материала
loader
loader