/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4b83cff1d44c75f55d5de84ae5de9ba9.jpg)
Китай запустив новий супутник для спостереження за Землею
Китай відправив у понеділок, 21 серпня, у космос новий супутник спостереження за Землею з космодрому Цзюцюань на північному заході Китаю
Про це повідомило видання Xinhua.
Стало відомо, що супутник Gaofen-12 04 був запущений ракетою-носієм Long March-4C о 1:45 ранку (за пекінським часом) і успішно вийшов на заплановану орбіту.
Супутник буде використовуватися в різних сферах, в тому числі для топографічної зйомки, містобудування, проєктування дорожньої мережі, оцінки врожайності сільськогосподарських культур і ліквідації наслідків стихійних лих.
Цей запуск ознаменував 484-ту польотну місію ракет-носіїв серії Long March.
- Американська компанія SpaceX у п’ятницю, 11 серпня, вивела на орбіту нову партію із 22 інтернет-супутників Starlink.

