В Одесі планують відкрити школу журналістики для ВПО та військових
В Одесі планують відкрити школу журналістики для ВПО та військових

В Одесі планують відкрити школу журналістики для ВПО та військових

Запустити медіашколу планують у вересні, а триватиме курс протягом місяця.

В Одесі планують відкрити школу журналістики для внутрішньо переміщених осіб та військових. Навчальний курс розробляють сертифіковані тренери ВВС. Також в організації школи братиме участь Інститут політичної інформації (Одеса). Про це MediaSapiens повідомив головний редактор одеського підрозділу Media Center Ukraine Михайло Штекель.

Долучитися до навчання зможуть як студенти, журналісти-початківці, так і колишні військові та внутрішньо переміщені особи.

«Ми хочемо запросити приблизно дюжину людей, які приїхали з інших регіонів, планують змінити роботу або просто хочуть освоїти професію журналіста. Курси будуть проходити щодня після обіду. Це буде комплексне навчання», — розповів Михайло Штекель.

Участь в медіашколі буде безкоштовною, реалізувати проєкт Media Center Ukraine - Odesa планує за рахунок наявних грантових коштів. Слідкувати за появою точних дат запуску школи можна в соцмережах Media Center Ukraine – Odesa.   

Зазначимо, що навички роботи з інформацією корисні людям різних сфер діяльності та віку. Так вчителі медіаграмотності розповіли Media Sapiens про необхідність системного підходу довпровадження навичок інформаційної гігієни.

Раніше 60 шкіл із 17 областей отримали допомогу в межахпроєкту Reducation.

Фото: Media Center Ukraine - Odesa

 

Теги по теме
Одесса
Источник материала
loader
loader