З початку повномасштабної війни СБУ викрила понад 2000 державних зрадників
З початку повномасштабної війни СБУ викрила понад 2000 державних зрадників

З початку повномасштабної війни СБУ викрила понад 2000 державних зрадників


Одним з основних завдань агентів РФ є збір інформації про військові об’єкти, зокрема військові бази та склади боєприпасів.

З початку повномасшабної війни в Україні СБУ викрила понад 2 тисячі державних зрадників. Про це голова СБУ Василь Малюк повідомив в івиданню The Wall Street Journal.

“СБУ викрила понад 2 тисячі державних зрадників з початку війни. Російська агентура раніше розросталась в Україні, немов ракові клітини. Сьогодні СБУ схожа на хірурга, який очищує українську землю від зрадників та шпигунів”, – підкреслив Малюк.

Керівник спецслужби зазначив, що одним з основних завдань агентів РФ є збір інформації про військові об’єкти, зокрема військові бази та склади боєприпасів.

Нагадаємо, українські спецслужби оперативно встановили особи двох зрадників, які скоригували російський ракетний удар по кафе у селі Гроза у Харківській області.



Теги по теме
СБУ военные
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader