Як передає Укрінформ, про це йдеться в публікації Wall Street Journal.
Він вживає, зокрема, ЛСД, кокаїн, екстазі, гриби та кетамін, а також курить марихуану на публіці, що, як вважають деякі керівники цих компаній, може завдати шкоди не лише його здоров’ю, а і бізнесу Маска.
Зазначається, що Маск, який є найбагатшою людиною у світі, часто вдається до наркотиків на приватних вечірках, учасники яких підписують угоди про нерозголошення або віддають свої телефони, щоб бути допущеними до цих вечірок.
Незаконне вживання наркотиків є порушенням законодавства США, що може поставити під загрозу державні контракти SpaceX на мільярди доларів.
Близькі до Маска люди стверджують, що він подекуди поводиться незрозуміло, нечітко вимовляє слова, говорить нісенітниці й демонструє перепади настрою.
Деякі члени правління Tesla протягом багатьох років обговорювали між собою побоювання з приводу вживання Маском наркотиків.
У 2023 році видання The Wall Street Journal повідомило, що Ілон Маск приймає мікродози кетаміну від депресії, а також вживає ці наркотичні засоби на вечірках. Після публікації статті він написав у Твіттері, що кетамін є найкращим способом боротьби з депресією порівняно з широко призначуваними антидепресантами, які «зомбують» людей.
У кодексі поведінки працівників Tesla зазначається що, робоче місце є вільним від наркотиків, і що всім співробітникам, включаючи керівників, заборонено використовувати їх навіть поза офісом.
Незаконне вживання наркотиків співробітниками також є порушенням правил, що регулюють контракти приватної ракетної компанії SpaceX на суму понад 14 млрд доларів з урядом США на цивільні та військові космічні польоти.
Як генеральний директор і засновник SpaceX, Маск має дозвіл на таємну інформацію.
Попри ці побоювання, акції Tesla зросли приблизно на 1000% за останні п'ять років. Доходи SpaceX також різко зросли.
Крім Tesla і SpaceX, Маск контролює шість компаній, включаючи платформу соціальних медіа X (колишній Twitter), підприємство з будівництва тунелів The Boring Company, стартап із впровадження мозкових імплантатів Neuralink, компанію штучного інтелекту xAI.
Як повідомляв Укрінформ, вартість компанії X (колишня Twitter) наразі становить менше третини від тієї суми, яку за неї заплатив американський мільярдер Ілон Маск.
Фото: Britta Pedersen-Pool/Getty Images